Criminal Case

iPhone için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 72.2 MB
  • Sürüm 1.2.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Pretty Simple

Criminal Case indir. Kelime Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Criminal Case gizli nesne bulma oyununu iPhone ve iPad tüm cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek inanılmaz heyecanlı anlar yaşayarak oyunun sizden istediği gizli nesneleri bulmaya çalışacaksınız.

iOS cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz bu gizem dolu oyunun size yaşatacağı heyecanın tarifini yapmak mümkün değildir. Son derece kolay kullanıma sahip olan bu mükemmel oyundaki amacınız oyunun sizden istediği gizli nesneleri bulmak olacaktır.

Bu büyüleyici maceralar ile dolu olan mükemmel oyunda Grimsborough Polisi' ne eşlik edecek ve art arda işlenen seri cinayetlerin izini süreceksiniz. Yozlaşmış bir şehirde mahalle mahalle dolaşarak ip uçları arayacak, şüphelileri sorguya çekecek, bulduğunuz ip uçlarını inceleyerek bunlardan katile ait olan bir iz bulmaya çalışacaksınız.

Bu sürükleyici oyunun etkileyici hikayesi sayesinde oyunu elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Tutkunu olarak oynayacağınız bu eğlenceli oyunu iOS cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Criminal Case indir